Три російські судна, які залучали до крадіжок українського збіжжя, повертаються порожніми на північ рф.Про це повідомила журналістка проєкту SeaKrime Центру Миротворець Катерина Яресько.
За її словами, усі три судна, які прийшли в Чорне море для вивезення краденого зерна з окупованих українських територій, повертаються на північ рф.
Мова йде про судна Siberia (IMO:9239458) та Severniy Proect (IMO:9202053), які прямують в Архангельськ. Ще одне судно Enisey (IMO:9079169) йде в Мурманськ.
Зазначимо, судна йдуть порожніми.
