Президент Володимир Зеленський вважає, що Україна повинна мати власну антибалістичну систему. Він поставив завдання компаніям створити її протягом року.Про це Зеленський зазначив в ефірі телемарафону “Єдині новини”. Глава держави сказав, що вже працює в цьому напрямі, зокрема розмовляв з представниками кількох ключових країн.
Зеленський зазначив, що Україна вже за рік має створити свою антибалістичну систему. Він додав, що це дуже складно, водночас це реалістично. І це дозволить на залежати від ракет до Petriot.
“Я вважаю, що в нас повинна бути антибалістична європейська система. Ми говоримо з кількома державами. Ми працюємо в цьому напрямку, ставимо завдання нашим компаніям — нам треба за рік зробити свою антибалістичну систему [щоб не залежати від Patriot]. Це реалістично, це дуже складно, але питання у складниках”, — сказав президент.
За його словами, він уже розмовляв про це з ключовими країнами в Європі.
“Ми ще з усіма не говорили, з ключовими країнами, з якими я хотів поговорити про це в Європі, я поговорив”, – зауважив Зеленський.
На питання щодо того, як Україна планує захищати небо в найближчі місяці, влітку, адже росіяни активізуються, як тільки почнеться спека, президент відповів: “Домовлятись, купувати, збирати, міняти, іноді навіть шантажувати”

Q789Game looks kinda different. I’m looking for unique games. Let me check it ASAP: q789game
Heard some buzz about jili711. Decided to give it a shot and not disappointing. Good games, easy to use. Try it yourself jili711.
QDF777 is becoming my go-to lately. Its a lucky charm I feel. Worth trying out qdf777!