У газопостачальній компанії “Нафтогаз України” звернулись до клієнтів із заявою про те, що від них теж залежить стабільність газопостачання в кожному конкретному регіоні. Також оприлюднили рекомендації, завдяки яким вдасться спільно сформувати безпечну та надійну енергосистему країни.
Як зазначили у компанії, є надійні способи убезпечити себе від негативного розвитку подій у питанні стабільного газопостачання.
Так, воєнний стан в країні вносить свої корективи, попри це Нафтогаз продовжує працювати та забезпечувати українцям безперебійне газопостачання. Також держава допомагає громадянам та бюджетному сектору уникнути кризи. У зв’язку з цим, ціна на природний газ для потреб населення незмінна під час війни і становить 7,42 грн.
Проте багато залежить від самих споживачів блакитного палива під час воєнного стану.
“У сьогоднішніх умовах стабільне газопостачання — це результат злагодженої взаємодії між газопостачальною компанією та споживачами“, — наголосили в Нафтогазі.
У компанії перелічили, що гарантує стабільне газопостачання під час війни. А саме:
Своєчасний розрахунок за спожите блакитне паливо. Так, кожен оплачений рахунок гарантує як комфорт в оселі, так і надійну роботу всієї системи. Регулярний розрахунок за газ дозволяє здійснювати планові ремонти, оновлювати мережі та надавати якісне обслуговування.
Безпечне експлуатування газових приладів. Варто встановлювати тільки сертифіковані пристрої та дотримуватися інструкцій з їх використання. Не варто забувати регулярно оглядати обладнання, щоб запобігати можливій загрозі та аваріям.
Ощадливе споживання. Так, раціональне використання газу дозволяє не лише економити кошти, а й робити вагомий внесок у стале постачання, особливо в періоди максимальних навантажень. Варто утеплювати оселі, модернізувати опалювальні системи, встановлювати термостати.
Законно приєднуватися до мережі, адже несанкціоновані втручання не лише шкодять інфраструктурі, а й загрожують життю та здоровʼю. Тому самовільні підключення загрожують витоком газу та аваріями, які становлять загрозу для всіх.
“Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, ми спільно формуємо безпечну та надійну енергетичну систему України“, — додали в ГК “Нафтогаз України”.