Автор: InfoFuture

Переговори про завершення російсько-української війни вступили в критичну фазу. Про це написав постійний представник США при НАТО Меттью Вітакер у соціальній мережі X. “З наближенням нового року, коли переговори входять у критичну фазу, президент США Дональд Трамп є єдиним лідером, здатним зібрати обидві сторони конфлікту за столом переговорів, щоб з’ясувати, чи можливо укласти мирну угоду”, – написав Вітакер. Постійний представник США при НАТО Меттью Вітакер сумнівається в заявах москви про нібито атаку українських дронів на резиденцію путіна, оскільки довіряє тільки американській розвідці. Як писав Соцпортал, у неділю в США пройшли переговори про завершення війни в Україні. Це була зустріч на вищому…

Read More

Уранці 31 грудня далекобійні дрони Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили нафтобазу «Темп» у місті Рибінськ Ярославської області рф. Вона входить до системи «Росрезерву» та призначений для зберігання великих обсягів пального. Про це повідомляє Главком з посиланням на власні джерела в СБУ. Після влучань безпілотників на базі спалахнула масштабна пожежа. Місто Рибінськ є важливим транзитним і логістичним вузлом, а сама нафтобаза «Темп» – ключовою ланкою у зберіганні та розподілі нафтопродуктів у північно-східному регіоні росії. «СБУ з хірургічною точністю продовжує обрізати ланцюги постачання російських нафтопродуктів як за кордон, так і для військ, які атакують Україну. Ця системна робота триватиме і у 2026 році», – повідомило поінформоване…

Read More

Уночі росіяни знову атакували енергетичну інфраструктуру на Одещині, під удар потрапили два енергооб’єкти ДТЕК. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК, передає Економічна правда. У компанії повідомляють про значні пошкодження: відновлення обладнання до працездатного стану потребуватиме часу. Лише за грудень ворог суттєво пошкодив десять підстанцій в області, а від початку року атакував уже 25 енергооб’єктів регіону. Енергетики працюють цілодобово, щоб повернути світло споживачам, додали в енергокомпанії.

Read More